Soukromé jesle BAMBÍNO | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soukromé jesle BAMBÍNO

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

Hllavním heslem je - vytvořit pro děti prostředí takové, které jim bude připomínat domov a bezpečí a maminkám dát záruku, že o jejich ratolesti je dobře postaráno a ony se mohou v klidu věnovat své práci,nebo svým zájmům. Kapacita jeslí je 21 dětí a brány jsou děti chodící od 1 roku do 3 let. Naší prvotní snahou je vytvořit dětem příjemné domácí prostředí, kde se budou dobře cítit a dobře prospívat. V celodenním a to zejména v dopoledních hodinách jsou programu zařazeny činnosti z tělesné, rozumové, pracovní, výtvarné, mravní a hudební výchovy. Program je aktuálně přizpůsobován věku a potřebám dětského kolektivu. Samozřejmostí je podpora rozvoje řeči, samoobslužných činností, hygienických návyků, osamostatňování se a mimo jiné i otužování a zdokonalování pohybových dovedností. Za příznivého počasí chodíme s dětmi na dopolední procházky a také si hrát do nově zrekonstruovaného dětského hřiště v parčíku jen pár metrů od jeslí. Za jakéhokoliv počasí máme k dispozici terasu, přímo na patře s výhledem do parčíku. Strava je připravovaná ve vývařovně FN–OLOMOUC, která připravuje stravu i pro Dětskou kliniku FN-OLOMOUC. Strava svým složením i zpracováním odpovídá přísným kriteriím a sestavují ji Dietní sestry po konzultaci s ředitelkou jeslí. Rodičům je k dispozici jídelníček a tak lze, po domluvě, i aktuálně přizpůsobit stravu individuálním potřebám dítěte, zejména jedná-li se o alergiky, nebo jinou dietní poruchu.

> Otevírací doba

Po - Pá od 6.30hod do 16.30hod

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: I.P.Pavlova 69 (Areál Jalta)
Telefon: 722 921 580
E-mail: [email protected]

> Komentáře