Bezcukrárma | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Bezcukrárma

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.5  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Bezcukrárna je FAIRTRADEová kavárna a cukrárna v Brně-Králově Poli. Kavárna je ojedinělá tím, že se v její nabídce nenachází žádné živočišné produkty. Můžete si u nás tedy bez obav dopřát FARTRADEovou kávu s rostlinným mlékem. Zákusky, které jsou všechny vyráběné v naší cukrárně, také neobsahují žádné živočišné produkty, což ocení především alergici na laktózu či vejce. Nezapomínáme samozřejmě i na zákazníky s bezlepkovou dietou, protože vždy nabízíme několik bezlepkových zákusků, dortů nebo koláčů. Dalším důležitým faktem je, že zde nikdy nepoužíváme bílý řepný cukr. Sladíme především rýžovým a pšeničným sirupem, dále pak datlovým a javorovým sirupem a do některých speciálních zákusků ojediněle používáme třtinový cukr. Svým klidným prostředím a velkým atestovaným dětským koutkem je tato kavárna vhodnou volbou pro maminky s dětmi. Dále má kavárna bezbariérový přístup a nekuřácké prostředí. Bezcukrárna se nachází v areálu VUT Fakulty informačních technologií v budově Starého pivovaru a je vhodná nejen pro studenty.

> Otevírací doba

Po-Pá:
8:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Božetěchova 2
Telefon: 541 141 011
E-mail: [email protected]

> Komentáře