Restaurace La Patas | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Restaurace La Patas

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pizzeria La Patas prošla významnou změnou. Věříme, že vás potěší. Přestěhovali jsme se na novou adresu – jen o pár set kroků dál, než jsme vařili dosud. Na novém místě vás čeká moderní a velmi komfortní interiér, více prostoru v restauraci i na letní zahrádce. A samozřejmě vynikající kuchyně, na kterou jste byli léta zvyklí. V La Patas si můžete pochutnat na pizze z pece na dřevo připravované před zraky hostů, osvěžujících salátech, domácích těstovinách i poctivých steacích. Nezapomínáme ani na pokrmy pro nejmladší hosty a široký výběr moučníků, který nabídku jídelního lístku uzavírá. Každý pokrm, který dorazí na váš stůl, připravíme z kvalitních a čerstvých surovin a podle ověřených receptů. Nezbytností naší nabídky je vinný lístek. Máte tak možnost ochutnat produkty známých i nevšedních vinařství. Moderní prostředí s příjemnou atmosférou, milý personál, rychlý servis, čerstvé pokrmy – to vše jsou ingredience, které dělají z naší restaurace ideální místo pro ty z vás, kteří si chtějí užít kvalitní a chutnou gastronomii. Myslíme i na vaše ratolesti. Pro zábavu dětí jsme připravili prostorný vnitřní koutek a prolézačkami vybavené venkovní hřiště, na které bezpečně uvidíte z posezení naší zahrádky. Co je v La Patas samozřejmostí: Wi-Fi připojení k internetu oddělená nekuřácká i kuřácká část 30 parkovacích míst přímo před vchodem rozvoz pizzy i dalších pokrmů

> Otevírací doba

Po-Ne: 11.00 – 23.30 hod

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: U Leskavy 39
Telefon: 774 436 437
E-mail: [email protected]

> Komentáře