Jihočeské divadlo České Budějovice - Malé divadlo | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jihočeské divadlo České Budějovice - Malé divadlo

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.5  (4x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Ke zřízení první profesionální divadelní scény zaměřené výhradně na tvorbu pro děti a mládež dochází v Českých Budějovicích až v roce 1949. Divadelní budova, kterou původně jedenáctičlenný herecký soubor nalezl v Hradební ulici, nesla zprvu název Loutková scéna města České Budějovice. Pod křídly Jihočeského divadla Přiřazením pod Jihočeské divadlo se profilace Malého divadla vymezila na dětská představení, s občasnými dramaturgickými odbočkami směrem k dospělému publiku. Společným jmenovatelem všech dramaturgických linií Malého divadla se pod vedením uměleckého šéfa Zdeňka Jecelína stala autorská tvorba. Hudebně divadelní projekt scénáristy a režiséra Davida Dvořáka Kašpárek v rohlíku se během čtyř let stal celorepublikovým hitem. Pod značkou Kašpárek v rohlíku vznikly dva samostatné kabarety (Kašpárek v rohlíku a Kašpárek v rohlíku 2: Kašpárek navždy!) Divadlo má pro své malé diváky připravený také bohatý doprovodný program, jako např. tvůrčí dílny apod.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: České Budějovice
Ulice: Hradební 18
Telefon: 386 356 925
E-mail: [email protected]

> Komentáře