Třebíčské "mateřské" centrum | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Třebíčské "mateřské" centrum

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

"Třebíčské centrum o.s. (většinou klientů nazývané "mateřské") je samostatnou, nezávislou organizací, jejímž primárním cílem je poskytovat komplexní služby pro rodiny. Naším posláním je pomáhat rodičům zvládat a užívat si rodičovství, řešit problémy vzniklé v důsledku celodenní péče o dítě a aktivně trávit volný čas v rámci rodiny i ve společnosti. Dětem, mládeži i dospělým umožňujeme pestrou nabídkou kurzů, kroužků i akcí trávit svůj volný čas aktivně a kvalitně. Najít aktivitu, která v rámci prorodinných služeb není v programu, by bylo skutečně těžké. Základní program je rozdělen následovně: volnočasové aktivity pro děti, mládež a dospělé, včetně kroužků a kurzů sportovních a relaxačních kroužky a aktivity hudebního a kulturního charakteru a aktivity rukodělné zaměřené na rozvoj kreativity a výtvarného cítění letní družiny a minidružiny s tematickým zaměřením a bohatým programem služby sociálního charakteru a aktivity na sociální služby navazují hlídání dětí - individuální i skupinové vzdělávání a poradenství v oblasti péče o děti, zdravého životního stylu, finanční gramotnosti, environmentální výchovy pomoc rodičům při návratu na trh práce po rodičovské dovolené a informace týkající se slaďování pracovního a rodinného života aktivity na rozvoj komunity a občanské angažovanosti, účast na kampaních a osvětových akcí celorepubliková a mezinárodní spolupráce v oblasti služeb pro rodinu

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Třebíč
Ulice: Fr. Hrubína 753
Telefon: 604 813 882, 739 339 516, 733 75
E-mail: [email protected]

> Komentáře