Koupaliště Brno - Královo Pole | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Koupaliště Brno - Královo Pole

> Otevřeno

červenec, srpen, září

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Koupaliště Královo Pole vás zve do klidného a čistého přostředí plného příjemné zeleně, šplouchající vody a dětského smíchu. Čekají na vás dva 25m bazény, brouzdaliště s beruškou a celá řada atrakcí pro všechny věkové skupiny. Co u nás najdete? 25m bazén s velkou skluzavkou a chrličem pro děti a neplavce 25m plavecký bazén pro kondiční plavání s drahami a se skokanskými můstky brouzdaliště se skluzavkou (beruškou) pro nejmenší prcky s předehřívanou vodou a plné vodních hraček velké dětské pískoviště se dvěma houpačkami a prolézačkami ve tvaru korábu multifunkční hřiště s umělým povrchem na volejbal, basketbal, nohejbal a badminton bazénové nafukovací atrakce - trampolíny, houpačky a jiné každodenně 100 lehátek k zapůjčení zdarma wifi připojení v celém areálu zdarma profesionální personál, plavčíky z řad vodní záchranné služby bezbariérový vstup do všech prostor včetně bazénu, bezbariérové WC a šatny prostorné převlékárny, šatní skříňky, přebalovací komůrky pro miminka dvoje občerstvení s velkými terasami ve stínu, možnost pořádání soukromých akcí super večerní koupání s osvětlením a ozvučením veškeré ležení v udržovaných zelených trávnících včetně míst ve stínu stromů parkování před vstupem nebo na velkém parkovišti vzdáleném 50m výborná dopravní dostupnost, přímo před koupalištěm zastávka okružních autobusů 44 a 84 Čistota - půl zdraví Nikdo přece nemáme rádi špinavé toalety, mastné skvrny ve vodě a cigaretové nedopalky všude, kam se podíváte. Čistotu u nás na koupališti považujeme za klíč k přízni našich návštěvníků. Zavedli jsme neustálou cirkulaci vody do všech bazénů, pro její ošetření používáme zdraví nezávadné prostředky a pravidelně pečlivě měříme její hodnoty. Celý areál denně uklízíme, takže je-li to rčení o čistotě a zdraví pravda, pak jste v dobrých rukách. Technické parametry Nejmodernější způsob úpravy bazénové vody v ČR zajišťuje hygienicky nezávadnou a čistou vodu, bez zbytečného sycení chemikáliemi. Naše koupaliště splňuje normy dané platnou vyhláškou 238/2011 Sb. pro veřejné koupaliště a bazény. Maximální kapacita je 1500 návštěvníků. Teplota vody je v obou bazénech 22-25°C, v brouzdališti 23-26°C.

> Otevírací doba

Červenec (Po-Ne) 9.00 - 21.00
Srpen (Po-Ne) 10.00 - 20.00
Září (Po-Ne) 10.00 - 20.00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Křižíkova 9d
Telefon: 731 445 111
E-mail: [email protected]

> Komentáře