Městské lázně Vsetín | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Městské lázně Vsetín

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

KRYTÝ BAZÉN – krytý bazén 25 m, tobogán 98 m, dětské brouzdaliště, whirpool, relaxační bazén s podvodní masážní lavicí, dětský bazén s atrakcí, venkovní bazén 18×14 m s přírodním relaxačním areálem, bezbariérový přístup a volně přístupná infrakabina, která je umístěna u výjezdového bazénku tobogánu. Provozní doba krytého bazénu z hlediska uživatelů služeb je rozdělena na PLAVÁNÍ VEŘEJNOSTI včetně kondičního plavání a na dobu, v níž se bazén pronajímá organizacím. Veřejnost může využít bazén v hodinách plavání veřejnosti. V některých dnech ve výjimečných případech může dojít k snížení či naopak k navýšení hodin pro veřejnost, např. při plaveckých závodech nebo odhlášeném pronájmu. Může též dojít k omezení prostoru (pronájem plavecké dráhy v době veřejnosti). Rozvrh bazénu pro konkrétní den je pravidelně aktualizován na nástěnce u vchodu do budovy Městských lázní a na webových stránkách provozovatele.

> Otevírací doba

9:00-21:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Vsetín
Ulice: Jiráskova 340
Telefon: 604 227 377
E-mail: [email protected]

> Komentáře