Lanové centrum na zámku Zbiroh | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lanové centrum na zámku Zbiroh

> Otevřeno

duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen

> Hodnocení

3.9  (7x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Jde o lanový park postavený na vzrostlých bucích, který je určen pro širokou veřejnost i pro firemní klientelu. Je zde připraveno 15 vysokých lanových překážek pro dospělé a “dorost” a 4 pro děti. Pro adrenalinuchtivé jedince tu najdete i překážku skok na hrazdu, kde mohou soutěžit v nejdelším skoku z plošinky umístěné v 8metrech nad zemí! Na této překážce je klient jištěn vždy naším instruktorem. Jištění probíhá tak, že se lezec jistí sám pomocí dvou smyček se speciálními karabinami s pojistkou zámku připojených k celotělovému úvazku. Smyčky i karabiny mají vysokou nosnost a jsou naprosto spolehlivé. Klient se jistí do jistícího ocelového lana, které je umístěno nad každou překážkou v dosažné výšce. Před vstupem klienta na lanový park projde klient důkladným zaškolením, aby byl schopen se bezpečně jistit a zdolávat překážky. Instruktoři se věnují klientům po celou dobu jejich putování mezi stromy. Instruktoři mají certifikované školení a prošli náročným výběrem. Celý lanový park je postaven a provozován dle evropských norem na lanová centra a lanové překážky. Morfologie účastníka pro vysoké lanové překážky věk: nad 12 let maximální hmotnost: 130kg minimální výška: 140cm Morfologie účastníka pro dětský lanový park Pro umožnění vstupu na nízké lanové překážky je nutné, by klient splňoval následující kritéria: věk: od 3 do 12 let maximální hmotnost: 60kg

> Otevírací doba

denně 10:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Zbiroh
Ulice: zámek Zbiroh

> Komentáře