Letní koupaliště Žabák | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní koupaliště Žabák

> Otevřeno

červen, červenec, srpen

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

etní koupaliště nabízí sportovní vyžití ve velkém bazénu, který se dělí na plaveckou a rekreační část s atrakcemi. Dále jsou zde tři trampolíny, dva stoly na stolní tenis, kurt pro plážový volejbal a další sportovní vyžití. Koupaliště Žabák nabízí vyžití ve velkém bazénu, který se dělí na plaveckou část (hloubka 130 - 180 cm, délka 20 metrů, šířka 8 metrů) a relaxační část (hloubka 125 cm), kde je k dispozici široká skluzavka, 2 chrliče, boční masážní trysky, perličková masážní lavice a divoká řeka. V areálu najdete také dětské brouzdaliště s atrakcí zvanou pumpa. Opalovat se zde můžete na velké louce, stín najdte pod vzrostlými duby nebo pod slunečníky, které si zde můžete zapůjčit .A až vás přepadne hlad je k dispozici kiosek s občerstvením a možnost využití restaurace v bezprostřední blízkosti koupaliště. Sportuchtivým návštěvníkům areál nabízí dvě trampolíny - střední v průměru 150 cm a velkou v průměru 305 cm. Na obě je volný vstup. Dále jsou tu dva stoly na stolní tenis s možností zapůjčení pálek a míčků, kurt na beachvolleyball, dva antukové kurty na volejbal a tenis, skatepark a lanové centrum Pavouk.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Havlíčkův Brod
Ulice: Vilová 1637

> Komentáře