SOSák - volnočasové aktivity pro děti i pro dospělé | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

SOSák - volnočasové aktivity pro děti i pro dospělé

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Občanské sdružení SOSák působí v obcích Sibřina a Stupice, již více než 10 let pořádá volnočasové aktivity ("kroužky"), provozuje rodinné centrum Rozmarýn, oživuje tradice vesnice. Vytváří zájem o místo, kde společně žijeme. Nabízíme tyto aktivity: výtvarné dílny Pastelka se zkušenou výtvarnicí angličtina pro děti od 3 let (Big Hippos, Max) keramický ateliér Pomněnka pro děti i pro dospělé tvůrčí tvořivé dílny od 0 do 100let logopedie relaxační cvičení s prvkami jógy taneční kroužek Kolečko pro děti od 3let výtvarné dopoledne "Rybičky" pro rodiče s dětmi L.O.SOS -Líbezná odpoledne se SOSákem na témata z dějin umění Rodinné centrum a školka Rozmarýn Přednosti našich kroužků: prostory vyhovující velikostí i zařízením práce v malém kolektivu ( maximálně 15 dětí) individuální přístup profesionalita a zodpovědnost lektorů snaha o vysokou úroveň jak v náplni, tak v realizaci každé jednotlivé aktivity cena garantující kvalitu lektoři i účastníci kurzů jsou automaticky pojištěni v přístupu k rozvíjení osobnosti dítěte se inspirujeme alternativními směry pedagogiky (program Začít spolu, prvky Montessori a Waldorfské pedagogiky i filosofie) Naše volnočasové aktivity probíhají v centru volnočasových aktivit SOSÁKOV - oáza kultury a vzdělávání, na adrese Sibřina č.p. 70.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Sibřina
Ulice: Na Paloučku 21
Telefon: 724 256 253
E-mail: [email protected]

> Komentáře