Tarzan Park ve Zbraslavicích | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Tarzan Park ve Zbraslavicích

> Otevřeno

duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Lanové centrum pro děti i dospělé U Starého rybníka ve Zbraslavicích nabízí pestrou škálu patnácti překážek ve výšce tři a půl metru nad zemí. Překonejte sami sebe, dokažte si, že na to máte! Středisko se nachází v rekreační zóně středočeské obce Zbraslavice, 20 km na jih od starobylé Kutné Hory a je obklopeno lesy a rybníkem. Moderní způsob jištění každého jednotlivce zabezpečuje a dohled zkušeného instruktora je samozřejmostí. V ceně: absolvování tarzan parku, instruktor, zapůjčení horolezeckého úvazku a ochranné přilby. Nově má lanové centrum přízemí a dvě patra. V přízemí naleznete překážky pro nejmenší návštěvníky a trenažér pro všechny, kdo si chtějí vyzkoušet lezecké schopnosti. Toto přízemí je k využití Zdarma. Z každého patra vede na zem lanovka, z toho nejvyššího lanovka dlouhá 180metrů s jedním přestupem a zcela nová lanovka dlouhá 120m, která vede nad střechami našich budov až k rybníku.V ceně je vstup na lanové centrum, instruktor, zapůjčení horolezeckého úvazku a ochranné přilby. Omezení: výška 140cm, osoby do 140cm pouze v doprovodu dospělé osoby

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Zbraslavice
Ulice: Rekreační a sportovní středisko U Starého rybníka
Telefon: 734 259 343

> Komentáře