Festival Keltská noc | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival Keltská noc

> Fotogalerie

> Termín

7.8.2020 - 8.8.2020

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Festival s nejhezčím výhledem v ČR - to je Keltská noc. Festival, který myslí i na děti - to je Keltská noc. Dva dny, dvě scény v areálu skokanských můstků v Harrachově. Od 6. do 8. srpna se můžete těšit na spoustu kapel: Krkonošská dechovka, Bags, Kohout plaší smrt, Sour Bitch, Dukla Vozovna, České Srdce, Michal Hrůza a kapela hrůzy, Krucipüsk, Visací Zámek, Vypsaná fixa, Jelen, Sto Zvířat, Vasilův Rubáš, Space Junkie, 1st Choice, Alkehol, Kašpárek v Rohlíku, E!E, Doctor P.P, Horkýže Slíže, Tři sestry, Mňága a Žďorp, De Bill Heads, Jiří Schmitzer, SPS unplugged, Lety Mimo unplugged, Pepa Lábus, Záviš. A pokud jste s příchodem potomků na hudební festivaly přestali jezdit, do Harrachova určitě přijeďte s celou rodinou. V areálu bude pro děti připraven dětský koutek s nafukovacím hradem, skluzavkou, zábavné hry , malování a dílnička, ze které si domu odnesou vlastní výrobky. Krom toho v sobotu zahraje i oblíbená dětská punková skupina Kašpárek v rohlíku. Vstupné: 702 Kč – 1755 Kč

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Harrachov
Ulice: pod skokanskými můstky

> Komentáře