Park sport Hrubá voda | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Park sport Hrubá voda

> Otevřeno

červen, červenec, srpen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

BOBOVÁ DRÁHA Bobová dráha v PARK SPORTU Hrubá Voda je CELOROČNÍ AKTIVITOU. Dráha je jedna z nejnovějších a nejmodernějších v České republice. Členitá, atraktivní, rychlá a bezpečná. To je bobová dráha v Hrubé Vodě. BUNGEE TRAMPOLÍNY Pro návštěvníky a milovníky trampolín zvláště, jsme připravili skákací zónu. Pro nejmenší je k dispozici ZDARMA kruhová trampolína o průměru 3,7m s ochrannou sítí. Příznivci akrobatických skoků si jistě přijdou na své na BUNGEE trampolínách. Účastníci jsou jištěni pomocí latexových gum a to jim umožňuje předvádět bezpečně různé skokanské prvky. Pro děti velké i malé je zde skákací zóna se 4 trampolínami. Skáče se zde bez jištění, ale okolní sítě i matrace zaručí dětem bezpečnost. DĚTSKÁ ZÓNA Mysleli jsme i na naše nejmenší návštěvníky. Děti se u nás mohou vyřádit na houpačkách, dětské lanovce, houpajícím mostku a dalších překážkách, které budeme postupně doplňovat. Celá tato „zóna“ je ZDARMA. Dětská zóna se nachází v bezprostřední blízkosti letní terasy a posezení. Rodiče tak mají děti na dohled a mohou odpočívat ve stínu vzrostlých stromů u řeky.

> Otevírací doba

Červen: St - Pá 14:00 - 18:00, So, Ne 9:00 - 18:00
Červenec, srpen: Po - Pá 9:00 - 18:00, So, Ne 9:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Hlubočky
Ulice: Hrubá Voda 21
Telefon: 588 886 586
E-mail: [email protected]

> Komentáře