Holiday Park Liščí Farma v Krkonoších | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Holiday Park Liščí Farma v Krkonoších

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Holiday Park Liščí Farma leží v nejkrásnější části ČR, v samém srdci Krkonoš, nedaleko města Vrchlabí. Areál nabízí spousty aktivit, zábavy, her a dobré nálady. Užijte si tenis, minigolf, plážový volejbal, dětské atrakce, dětskou minizoo, sportovní programy, hudební večery a spoustu dalšího. Velkou novinkou na Liščí Farmě je nocování v originálním teepee! Chtěli jsme pro vás připravit nevšední zážitek a věříme, že se nám to podařilo. Ubytovaní hosté mohou využívat všech zábavních i sportovních aktivit v areálu: tenisový a beachvolejbalový kurt, minigolf, plážový fotbal, plážový volejbal, v letní sezoně venkovní bazén, dětské brouzdaliště. Pro děti je připraveno dětské sportoviště: trampolíny pro větší i pro ty nejmenší (s ochrannou sítí), hrady s prolézačkami, pískoviště, houpačky, obří "Člověče nezlob se", houpací koníci, stolní tenis, petanque a další. V nabídce máme také velký výběr adrenalinových aktivit - jízdu na čtyřkolkách, paragliding, slaňování, rafting, terénní koloběžky a další. V zimním období máme k dispozici vlastní lyžařskou školu a dětskou školičku, kde vyučují profesionální instruktoři. Samozřejmostí je i vlastní půjčovna veškerého lyžařského vybavení. S naším výhradním partnerem v lyžování - skiareálem Herlíkovice - připravujeme zajímavé a pro hosty Liščí Farmy velmi výhodné nabídky. Pro děti jsme vybudovali dětské MINIZOO s kozou, oslicí a jejím mládětem a to vše s možností volného kontaktu se zvířaty. V letní sezoně pořádáme pravidelné dětské sportovní i zábavné programy s profesionální agenturou Art Centrum Puntík. Děti s námi hrají turnaje v minigolfu, učí se lukostřelbu, vyrábí si pro rodiče krásné dárky a spoustu dalšího. Liščí Farma nabízí celodenní stravování. Kuchaři vaří vždy z čerstvých potravin, nově i od BIO farmářů. Snídaně budou nově možné k dispozici i ubytovaným v kempu a chatkách, nejen hostům hotelovým. Ochutnat zde můžete pivo Bernard. V areálu se pořádají dětské akce, večery s živou hudbou, pravidelné grilování, sportovní klání a spoustu dalšího.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Vrchlabí
Ulice: Dolní Branná 350
Telefon: 499 421 473
E-mail: [email protected]

> Komentáře