Centrum Eden - ráj zábavy pro celou rodinu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Centrum Eden - ráj zábavy pro celou rodinu

> Fotogalerie

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen, září, říjen

> Hodnocení

4.1  (9x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Ráj zábavy, poznání a inspirace na Vysočině. Vyrazte do centra Eden, kde poznáte venkovský život našich předků, dozvíte se, jak se vaří pivo nebo vyrábí mošt, stanete se na chvíli kovářem či řezbářem. Také se tu projedete na koni, prohlédnete si ekopavilon nebo ochutnáte produkty z místní farmy. Centrum vás provede od minulosti do budoucnosti, najdete zde panský dvůr, repliku horácké vesnice z konce 19. století i moderní ekopavilon připomínající pyramidu. Všechno v Centru Eden je interaktivní, na vlastní kůži si můžete vyzkoušet cokoli od práce kováře až po výrobu piva. V areálu je kromě pivovárku i moštárna a farma. Zatímco venkovský dvůr vám ukáže bydlení našich předků, futuristický ekopavilon poslouží jako okno do života našich potomků: v něm prozkoumáte moderní ekologické stavitelství a technologie šetřící energii a při tom celých 14 různých způsobů vytápění. Oproti tomu v sousedící vsi si vyzkoušíte tradiční řemesla. Ve mlýně máme pec na pečení chleba a hned vedle v chalupě třeba tkalcovský stav. Vedle pivovaru a moštárny vám v centru ukážeme i bylinkovou lékárnu nebo truhlářské a kovářské dílny. V přízemí panského dvora zase výstavu o obdělávání půdy. I ta je interaktivní: ve stodole můžete pomoct s mlácením obilí cepem. Areál vám ale nabízí i plno možností pro pohyb venku na čerstvém vzduchu. Máme tu stáje a jízdárnu, takže se u nás můžete projet na koních na hippostezce. V sadu zase najdete tradiční ovocné stromy Vysočiny. Všechno je interaktivní a snadno vás vybídne ke hře: dotkněte se, vyzkoušejte si, zúčastněte se.

> Otevírací doba

V měsíci květnu, červnu a září - otevřeno o víkendech a svátcích.
V měsíci červenci a srpnu - každý den.
Otevřeno od 9.30 do 18.00 hod.

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Bystřice nad Pernštejnem
Ulice: Nový dvůr 318
Telefon: 607 786 840
E-mail: [email protected]

> Komentáře