Baby Parking- HLÍDÁNÍ DĚTÍ | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Baby Parking- HLÍDÁNÍ DĚTÍ

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

" O Vaše děti se nejen postaráme, ale zároveň je i pobavíme v době, kdy máte povinnosti." Naše miniškolka je situována v klidném prostředí Černých Polí (Brno), v rodinném domě se zahradou, dobře dostupná ze všech městských částí. Jsme školička s celoročním provozem a provozní dobou od 7 – 17 hod. Přijímáme děti průběžně, během celého roku. Možnost pravidelné i občasné docházky. Pro děti vytváříme přátelské prostředí v malém kolektivu s individuálním přístupem. K rozvoji všestrannosti přispíváme rozvíjejícím herním, pohybovým, výtvarným a hudebním programem. Děti učíme hygienickým návykům a oblékání, menší děti odvykáme nosit pleny. Program: 7:00 - 8:30 hrajeme si, malujeme, učíme se říkanky, čekáme na kamarády 9:00 - 10:30 jdeme na procházku nebo na zahradu 12:00 - 14:00 posloucháme pohádku, spinkáme 14:30 - 16:00 cvičíme, zpíváme, hrajeme si na zahradě 16:00 - 17:00 volná hra, čekáme na rodiče

> Otevírací doba

7:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Erbenova 30
Telefon: 728 569 790
E-mail: [email protected]

> Komentáře