Koupaliště Kuřim | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Koupaliště Kuřim

> Otevřeno

červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Venkovní letní areál nabízí návštěvníkům tradičně čistou vodu, atrakce pro děti, kvalitní občerstvení a upravené trávníky pro dokonalý odpočinek na sluníčku i ve stínu. Nabídku jsme nedávno rozšířili o dětské hřiště a rodinnou skluzavku o délce 10 m. K dispozici je: 50 m bazén nepravidelného tvaru s hloubkou od 0,7 do 1,8 m rodinná skluzavka o délce 10 m dětské brouzdaliště nepravidelného tvaru s hloubkou 10–40 cm vodní hřib dětské hřiště 2 kurty na plážový volejbal stánky s občerstvením bistro a restaurace s letní terasou. Občerstvení zajišťujeme z letního baru, který je součástí restaurace a dále prostřednictvím stánků umístěných na travnaté ploše u bazénů. Parkovací plochy jsou v těsné blízkosti areálu, stejně tak i autobusové zastávky. Za příznivého počasí pořádáme venkovní grilování a tradiční hudební večery. Koupaliště má samostatný vstup a pokladnu. Platba na koupališti je možná pouze v hotovosti. Není možné uplatnit slevy, které jsou v platnosti ve vnitřní části aquaparku.

> Otevírací doba

za pěkného počasí od 9 do 20 hodin

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Kuřim
Ulice: Blanenská 1082
Telefon: 541 420 240
E-mail: [email protected]

> Komentáře