Chaloupka Rudná | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Chaloupka Rudná

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Úžasná, prostorná chaloupka na kopci v Rudné pod Pradědem, ideální pro 8-10 osob! Součástí objektu je jídelna, obývací pokoj, dvě ložnice, VELKÁ HERNA PRO DĚTI, sociální zařízení a rozlehlá, oplocená ZAHRADA S BAZÉNEM Čeká vás nádherné okolí, čistý vzduch, nezkažená příroda a ať už rádi odpočíváte aktivně, či si plánujete jen polenošit a vypnout, budete nadšeni! Pro děti jsou k dispozici dvě bohatě vybavené vnitřní herny, venku pak pískoviště, trampolína, domečky, skluzavky, houpačky, ruské kuželky, hřiště... V teplých měsících najdete napuštěný bazén a pro prcky je k dispozici nafukovací brouzdaliště se skluzavkou. Večer můžete posedět u grilu v příjemném altánku, u ohniště, nebo jen tak lehnout do trávy a pozorovat nespočet hvězd. A že jich tu je.... A v zimě? Sjezdovky všech obtížností v okruhu 5 km, aktivní dětské lyžařské školičky, na běžky se dá vyrazit přímo od Chaloupky a kopec na bobování čeká takřka za brankou a prcci to zvládnou i na zahradě :-) Přestože klid a soukromí budete mít zaručeno, rádi vám pomůžeme v případě zájmu s naplánováním výletů, poradíme, kam se stojí za to podívat a kde se bude určitě líbit vašim dětem. Doporučíme cyklostezky, krásné vyhlídky do okolí, nejlepší kopce na lyžování i kam vyrazit na brusle...

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Rudná pod Pradědem
Ulice: Stará Rudná 32
Telefon: 777 902 738
E-mail: [email protected]

> Komentáře