Rodinné centrum Studánka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Studánka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

dubnu roku 2004 založila skupina matek na rodičovské dovolené občanské sdružení Mateřské centrum Studánka. Od roku 2010 funguje Studánka jako rodinné centrum a od roku 2014 jsme spolkem. V průběhu let se podařilo vytvořit celodenní komplexní program péče o rodiče a jejich děti. Naším posláním je maximální podpora rodiny a láskyplných, tolerantních vztahů v ní. V centru vytváříme svobodný, přátelský a tvořivý prostor pro setkávání rodin a pro společné aktivity rozvíjející talenty malých dětí a rodičů. Zároveň usilujeme o celospolečenskou změnu v chápání kvality života a postavení rodičů s dětmi směrem k otevřené a sociálně citlivé společnosti. Jsme členy Sítě MC v ČR a držiteli titulu „Společnost přátelská rodině“. Město Tišnov je i díky našemu přispění držitelem celostátního ocenění „Obec přátelská rodině 2009“. Naše aktivity lze rozdělit na: pravidelné aktivity pro rodiče s dětmi od 4 měsíců do 6 let vzdělávací přednášky, besedy a kurzy předporodní přípravu a cvičení v těhotenství hernu pro rodiče s dětmi předškolka Ptáčata – každodenní péče o děti zaměstnaných rodičů ve věku 2 – 4 roky financována z ESF prostřednictvím OP LZZ a ze státního rozpočtu ČR Jezírko – péče o nahlášené děti v prostorách RC i mimo ně, vyzvedávání a doprovod dětí akce pro tišnovskou veřejnost další aktivity – spolupráce s různými neziskovými organizacemi, účast v komunitním plánování… Více najdete v týdenním programu Pokud se Vám v Rodinném centru Studánka líbí, jsme moc rádi a těšíme se na Vaši další návštěvu. Těšíme se na vaše podněty a nápady. Uvítáme také vaši finanční podporu.

> Otevírací doba

Dle kurzů

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Tišnov
Ulice: Riegrova 318
Telefon: 777 706 721
E-mail: [email protected]

> Komentáře