Středisko volného času Pohořelice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Středisko volného času Pohořelice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

INFORMACE O DDM Budova DDM Pohořelice Jsme zařízení pro výchovu mimo vyučování, pro organizování volného času. Malý „domeček“, jak si zdrobněle říkáme, který však přes veškeré starosti s malými prostory organizuje činnost 69 zájmových kroužků, kde se sdružuje na 600 členů. Kroužky a jejich organizace je zařazena do řady činností, které nabízíme veřejnosti. Mezi ně patří: zajišťování soutěží, přehlídek příležitostných akcí, mezi které patří jednorázové či cyklické akce prázdninová činnost, která se uskutečňuje formou táborů a soustředění, krátkodobých akcí spontánní aktivity, které se uskutečňují formou průběžné nabídky zájmového nebo rekreačního charakteru, tzn. využívání hřišť a sportovišť DDM, zahrady, kluboven, bazénu a dalších nabízených míst a prostor pro spontánní činnost poskytujeme odbornou pomoc v oblasti práce s dětmi a mládeží, především formou školení, seminářů, vedením stáží studentů ad. individuální práce a další a další činnosti. Domeček je tu pro každého, kdo má chuť něčemu se naučit, zpříjemnit si volný čas, přijít mezi kamarády, do kolektivu. Naše činnost je velice pestrá a připravuje ji prima parta lidí, kteří mají rádi děti, rádi pracují s „človíčky malými i velkými“. Pracovníci DDM jsou žhaví do práce, do všech možných činností a her. Každý pracovník je odborníkem pro určitou oblast volného času. Veřejnost může DDM Pohořelice navštěvovat každý den od 8:00 do 18:00 hod. a ve dnech akcí, připravovaných pro veřejnost.

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Pohořelice
Ulice: Dlouhá 39
Telefon: 604 282 953
E-mail: [email protected]

> Komentáře