Království železnic | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Království železnic

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.8  (5x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Představte si ráj všech mašinkářů, tisíce kolejí, vláčků a různých dalších železničních doplňků. To vše a ještě víc najdete v Království železnic na pražském Smíchově, největším modelovém kolejišti ve střední Evropě. Ve chvilce se tak ocitnete v dokonalém světě plném kolejí, který vám představí jednotlivé části České republiky. Expozice vás vláčkem provezou kolem hradů, zámků, věží, kopců a řek. A co víc! Některé můžete sami ovládat, stačí zmáčknout tlačítko a začne hrát hudba u táboráku, kolem kterého se právě prohnala vlaková souprava anebo přes železniční přejezd přejede plně naložený popelář. Jednou za čas se expozice dokonce zhasne a ukáže vám tak svůj noční provoz, na který reagují i samotné mašinky, které se rozsvítí. Krom jiného si vaše ratolesti mohou sednout za volant autobusu, tramvaje anebo dokonce i vlaku a stát se tak na chvilku vytouženým strojvůdcem. Pokud by to stále bylo málo, jsou zde ještě doplňkové expozice Igráčků, dřevěných vláčků, autodráhy a panenek. Vaši návštěvu můžete zakončit v dětském koutku určeném i pro ty nejmenší. Přístup možný i s kočárkem (výtah).

> Otevírací doba

Pondělí - Neděle 9:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: Stroupežnického 23
Telefon: 257 211 386
E-mail: [email protected]

> Komentáře