Mateřské centrum Mateřídouška | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Mateřídouška

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Mateřské centrum Mateřídouška Žďárná (MCM Žďárná) Kdo jsme a jak jsme vznikli: Říkáme si MCM. Jsme skupinka několika maminek na mateřské dovolené, která dostala k dispozici prostory opravených místností na místní faře ve Žďárné, kterou si na 30 let pronajala Oblastní charita Blansko. Právě ona se postarala o opravy a nápad založit zde Komunitní centrum, jehož jsme součástí Co děláme: Naší momentální snahou je co nejlépe vybavit, vylepšit, vyzdobit a zařídit dvě opravené místnosti, z nichž jedna (vybavena kobercem a hračkami) slouží jako herna a druhá (vybavena dětskými stolečky a židličkami) jako pracovna pro tvořivé kroužky. MCM vybudovali a stále budují dobrovolníci, zdarma, ve svém volném čase, aby sloužilo všem, kterým se budou líbit naše plány, záměry, představy a náplň činností. Proto prosíme, abyste se k těmto prostorám a jeho vybavení chovali jako k vlastnímu. Jako nezisková organizace rádi uvítáme jakýkoli finanční i věcný dar (hračky, výtvarné potřeby i materiál či věc, o kterém si myslíte, že bychom ho mohli s dětmi na cokoli využít).

> Otevírací doba

MC - středa 15.00 - 17.00
Žďáreňáček - středa 15.00 - 17.00
Veselé zpívání - jednou za 14 dní v pátek, 17.15 - 19.15
Náboženství - středa 12.00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Blansko
Ulice: Komenského 19
Telefon: 731 595 968

> Komentáře