Narozeninové oslavy- Prckův ráj | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Narozeninové oslavy- Prckův ráj

> Termín

1.1.2014 - 31.12.2030

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V našem Centrum zábavy nabízíme možnosti pořádání různých oslav (narozeniny, mikuláškou zábavu, oslavu vysvědčení,...). Pro oslavu můžete využít jak Prckův ráj, který se hodí pro nejmeší děti, nebo KosmoGolfík. Zde se vyřádí i dospělí. Dětské párty Vám připravíme na míru, tak jak si budete přát. "Ráj" party Party pro 5 dětí 500,- Kč Party pro 10 dětí 900,- Kč Party pro 20 dětí 1600,- Kč V ceně "Ráj" party je zahrnuto: vstupné pro děti na neomezeně dlouhou dobu, výzdoba a příprava stolečku. "Walt Disney V.I.P." party !!! Party pro 5 dětí 1000,- Kč Party pro 10 dětí 1800,- Kč Party pro 20 dětí 2400,- Kč V ceně "Walt Disney V.I.P." party je zahrnuto: vstupné pro děti na neomezeně dlouhou dobu, výzdoba a příprava stolečku (vše v Disney stylu - čepičky, talířky, kelímky, girlandy), Disney dětský sekt, prskací svíčky do dortu, malý dáreček pro každého zúčastněného prcka. Dále nabízíme: narozeninový dort pořízení fotografií a zpracování fotoknih klaun s programem narozeninové pozvánky a přání připravíme samostatný stůl pro rodiče (s občerstvením dle domluvy) čas dětských oslav je jen na Vás - vzhledem k počtu návštěvníků však doporučujeme sobotní a nedělní dopoledne.

> Otevírací doba

Dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Karviná
Ulice: Karola Sliwki 44/10
Telefon: 606 729 750
E-mail: [email protected]

> Komentáře