Prckův ráj | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Prckův ráj

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Prckův ráj je největší centrum zábavy s kavárnou v Karviné a Havířově. Celý prostor je pokrytý wi-fi připojením. K dispozici je i uzamykatelná kočárkárna. Prckův ráj je herní prostor pro děti se systémem prolízaček (cha cha box) a dalšími atrakcemi. Veškeré konstrukce a zařízení odpovídají všem platným bezpečnostním předpisům a normám. V Prckově ráji nezapomínají ani na naše nejmenší. Je zde oddělená hrací plocha pro děti do tří let v bezprostřední blízkosti restaurační části, takže maminky mají mrňata hned po ruce. Nabízí zde také přebalovací pult, nočníky a další nezbytné věci. Prckův ráj pro vaše děti zajistí různé dětské tematické narozeninové párty. Rodičům nabízí posezení v kavárně. Disponují širokou nabídku kávy, cukrovinek pro prcky, nealko, pivo, víno pro rodiče. Všechny atrakce: - dvoupatrový systém prolízaček (ChaCha Box) - odrážedla, houpadla, hračky - moto plácek - cirkus - pohádkový obývák - dětská kuchyňka - malovací zóna - balónkové bazény - lezecí stěna pro děti - X - box - herní prostor pro děti do tří let a další......

> Otevírací doba

denně od 9:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Karviná
Ulice: Karola Sliwki 44/10
Telefon: 730 806 806
E-mail: [email protected]

> Komentáře