Koupaliště Na Lukách ve Vlašimi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Koupaliště Na Lukách ve Vlašimi

> Otevřeno

červen, červenec, srpen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Místní koupaliště po dokončení rekostrukce v roce 2007, kromě nové technologie úpravy vody, nabylo nového a modernější vzhledu a poskytuje návštěvníkům konfortnější zázemí. Před začátkem této sezóny, kdy jsme dostali místní koupaliště do správy, jsme věnovali nemalé množství prostředků na opravy a renovaci zařízení a věříme, že návštěvníci budou spokojeni. Stejně jako v předchozích letech zde na návštěvníky čeká velký plavecký bazén s hloubkou 120-180 cm, dále dětský výukový bazén s hloubkou 80 cm a brouzdaliště s malou skluzavkou pro nejmenší. Návštěvníci dále mohou využít tobogán, který je velkého plaveckého bazénu. K pronájmu jsou zde v návaznosti na předchozí roky nově vyčištěné a opravené beach-volejbalové hřiště a také zrekonstruované nohejbalové hřiště. Novinkou pro ty nejmenší je zde v prostorách okolo brouzdaliště nové dětské hřiště s mnoha zábavnými prvky, dále jsou zde nové orientační prvky, zrenovovaná ošetřovna, převlékací kabinky, parkoviště na kola uvnitř areálu, informační tabule a také modernější pokladní systém a další “novinky” chystáme. Stejně jako v předchozích letech je na koupališti k dispozici občerstvení, které jistě uspokojí každého návštěvníka.

> Otevírací doba

9:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Vlašim
Ulice: Na Lukách
Telefon: 603 923 404

> Komentáře