Hotel pro děti - Vila Valaška Luhačovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hotel pro děti - Vila Valaška Luhačovice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Užijte si dovolenou s dětmi v luxusním prostředí hotelu Vila Valaška. Děti jsou u nás vítány. V hotelu Vila Valaška nabízíme příjemné prostředí a širokou nabídku hotelových služeb a vybavení pro děti. V hotelu Vila Valaška nabízíme komfortní a příjemné ubytování v luxusních apartmánech. Na přání zajistíme do pokoje dětskou postýlku. Děti si mohou pohrát v dětském koutku nebo na venkovním dětském hřišti v hotelové zahradě. Skvělé vyžití pro celou rodinu. Hotel nabízí také vodní relax centrum - vnitřní bazén s protiproudem a výhledem do hotelové zahrady, vířivkou, finskou saunou, parní lázní a sluneční terasou. V hotelové restauraci je vše připraveno pro děti, nechybí dětské židličky, prostírání, příbory i pečlivě připravené dětské jídelní menu. Hotelové vybavení a služby pro děti - dětské hřiště a trampolína v hotelové zahradě - dětský koutek - dětská postýlka v pokoji na vyžádání - možnost ohřevu dětské stravy v pokoji - možnost zapůjčení dětské chůvičky - možnost zapůjčení her - možnost zapůjčení DVD + přehrávače DVD - dětská hygiena v prodeji na recepci (zubní kartáček, zubní pasta, tělový krém, šampon, pleny) - možnost zapůjčení dětského nočníku - dětské prostírání, židlička a nabídka dětských jídel - dětská jídelní stolička a podsedák - úžasné vodní relax centrum - lázeňský vláček - nabídka výletů do okolí - doporučujeme výlet do zoologické zahrady Lešná ve Zlíněoologické zahrady Lešná ve Zlíně

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Luhačovice
Ulice: Bezručova 338
Telefon: 577 126 211
E-mail: [email protected]

> Komentáře