Sportovní centrum Eden Beroun | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sportovní centrum Eden Beroun

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Sport Eden Beroun je areál zaměřený na sportovní a volnočasové aktivity, kde najdete adrenalin, zábavu, ale i pohodu, klid a relax. Na své si zde přijdou golfisté, pro které je zde k dispozici indoor golf, který disponuje dvěma simulátory, driving range, chipping a putting green. Velice oblíbeným je i badminton, při kterém můžete pořádně vybít veškerou svou energii. Novinkou je Crazygolfové hřiště, kde najdou zábavu velcí i malí hráči při hře na 18ti jamkovém hřišti, které je spojením minigolfu a zábavného parku s hradem a pohádkovými postavičkami prvním svého druhu v ČR. Naše multifunkční hala nabízí kromě badmintonu i florbal, futsal a tenisový kurt. Po celý rok je u nás k dispozici velká škála různých cvičení. Mezi nejnavštěvovanější patří Zumba, Pilates, Bosu atd. Z dalších sportů, které lze využít v letním období je lukostřelba s instruktorem, 4 venkovní antukové tenisové kurty, beachtenis a beachvolejbal. Pro budování kondice lze využít služeb našeho 4 patrového fitness centra, které je na rozdíl od klasických „posiloven“ zaměřeno především na udržování zdravého životního stylu, fyzické kondice a vytvoření a udržení souměrného svalstva a Vaší vysněné postavy. Dvě podlaží jsou věnována jen ženám a dvě podlaží jsou smíšená. Z těchto dvou podlaží je vždy jedno podlaží vybavené kardio stroji (běhací pásy, eliptické trenažéry, steppery, atd). Zbývající dvě podlaží jsou silové části a to ve formě kruhových tréninků. Dále zde naleznete systém TRX®, závěsný systém, který využívá pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. Dále součástí našeho fitnessového centra je PowerPlate point, kde naleznete dnes velice populární vibrační stroje Power Plate®. V našem centru funguje několik dětských sportovních akademií, které navštěvuje přes 200 dětí. Přijďte s vaším dítkem na zkušební bezplatnou hodinu a zkuste si tenis, golf, badminton, florbal nebo lukostřelbu. Pro dívky jsou k dispozici hodiny dětské Zumby. Sportcentrum spolupracuje s Mateřským Centrem Slunečnice, které se zaměřuje na rozvoj dětí od útlého věku. Nabízí širokou škálu programů pro děti od cvičení pro miminka přes cvičení pro předškoláky, tančení pro děti, hodiny pro rozvoj řeči, angličtinu až po výtvarné hodiny. Maminky s malými dětmi si zde určitě přijdou na své. Součástí našeho areálu je také moderní restaurace, kde je možno pořádat narozeninové oslavy jak pro děti, tak i pro dospělé, svatby, rauty, firemní večírky či meetingy. Restaurace disponuje krásnou zahrádkou s lávovým grilem, takže v letním období je možno pořádat i venkovní akce s grilováním. Sportcentrum je vybaveno konferenční místností, kde je k dispozici dataprojektor, plátno, napojení na internet a další věci potřebné k uspořádání firemních školení a presentací.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Beroun
Ulice: Karla Čapka 1482
Telefon: 724 774 353
E-mail: [email protected]

> Komentáře