Indiánská vesnička Rosehill | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Indiánská vesnička Rosehill

Foto: .

> Termín

1.6.2020-30.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Indiánská vesnice v Růžové na Děčínsku přibližuje život prérijních indiánů. Uvidíte zde dobově zařízená týpí, indiánské oblečení, hračky, zbraně i hudební nástroje. Můžete si zkusit lukostřelbu, hod oštěpem a tomahawkem. Každou sobotu je pak na programu show s indiánskými tanci, písněmi a divadlem. Přijďte se podívat, jak před 150 lety žili severoameričtí prérijní indiáni - kočovní lovci bizonů. Spoustu exponátů a dovedností si v tomto živém muzeu v přírodě můžete vyzkoušet - zastřílet si z luku, zabubnovat na buben, zahrát si indiánské hry, házet tomahawkem a oštěpem, vyrobit si čelenku, kožený náramek, nebo lapač snů. Na své si zde přijdou nejen děti, ale mnoho zajímavého z historie se dozvědí i dospělí. Indiánská vesnice je během prázdnin otevřena denně od 10:00 do 17:00, kdy si návštěvníci mohou prohlédnout indiánskou osadu - dobově zařízené stany týpí, repliky indiánských předmětů a vyzkoušet různé dovednosti a hry. Komentovaná prohlídka vesničky a show s tanci a divadlem je na programu každou prázdninovou sobotu od 14:00 a navíc příležitostně i v týdnu (termíny jsou uvedené na webu). Během dvouhodinového programu uvidíte ukázky původních tanců a hudby, Bizoní a Orlí tanec, i příběh o prvním setkání indiánu s osadníky. Můžete si zatančit Hadí tanec, naučit se indiánskou seznamovací píseň. Cena: 60 Kč Snížená cena: 30 Kč Poznámka:Na sobotní show s programem je vstupné: 100 Kč dospělí; 60 Kč děti

> Otevírací doba

denně 10:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Růžová
Ulice: Růžová - Hájenky
Telefon: 737 517 269
E-mail: [email protected]

> Komentáře