Na kole neznámým známým Osoblažskem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Na kole neznámým známým Osoblažskem

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Délka 47 km, lehká trasa, vhodná pro všechny typy kol Město Albrechtice – Pelhřimovy - Slezské Rudoltice – Dolní Povelice – Bohušov – Osoblaha – Hlinka – Sádek – Dívčí Hrad – Liptáň – Třemešná – Rudíkovy – Město Albrechtice Od vlakového nádraží v Městě Albrechtice vyjedete po značené cyklotrase č. 6116 směrem na Pelhřimovy a Slezské Rudoltice. Dále pokračujete stále po značené cyklotrase přes Dolní Povelice a Bohušov až do Osoblahy, kde končí číslovaná cyklostezka. Odtud již pokračujete po nečíslované cyklotrase přes obec Hlinka na křižovatku se silnicí č. 457, kterou projedete rovně směrem na Sádek a Dívčí Hrad. Na konci obce odbočíte doprava a budete následovat silnici ve směru Liptáň a Třemešná, která končí křižovatkou se silnicí č. 57 u přejezdu s úzkorozchodnou železnicí. Zpět do Města Albrechtic dojedete 5 km po silnici 1. třídy.

> Otevírací doba

celoričně

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Albrechtice

> Komentáře