Škodaland - země plná sportu, pohybu a zábavy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Škodaland - země plná sportu, pohybu a zábavy

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V Plzni najdete další zajímavý sportovně-kulturní multifunkční areál. České údolí nabízí prostory jak pro aktivní činnosti mladých i dospělých, ale i odpočinek pro rodiny s dětmi. Najdete zde i prostory k vyžití pro seniory. Multifunkční areál dostal název ŠKODALAND po generálním partneru, který dlouhodobě podporuje nejen sportovní kluby v Plzni, ale i místní sportovní akce. Údaje o areálu ŠKODALAND: Celková rozloha areálu je 5 ha Otevírací doba je v sezóně (1. dubna – 30. září) denně od 8 do 22 hodin. Mimo sezónu (1. října – 31. března) denně od 10 do 16 hodin Vstupné do celého areálu je zdarma! Návštěvníci mohou využívat vše bezplatně, poplatky bude správce areálu vybírat pouze za pronájem sportovního náčiní (hole a míčky na minigolf, míče, rakety, sítě, apod.). Hlavní budova má k dispozici restauraci se zahrádkou, konferenční sál, šatny se sociálním zařízením. Vedle budovy se nachází parkoviště s kapacitou 200 míst. In-line dráha splňuje podmínky na závodní in-line okruhy, s těmito parametry je druhá v České republice. Má asfaltový povrch, délka je 400 m, šířka 6 m. Skate park je největší v Plzni. K dispozici je bank, pyramida, quaterpipe, funbox BMX, rail, grind, slide box, spina. Sportovní hřiště lze využít na fotbal, plážový volejbal, basketbal i nohejbal. Senior klub je odpočinkovou zónou pro starší návštěvníky. K dispozici jsou stroje pro kondiční trénink a altánek. Dětské hřiště je přizpůsobeno těm nejmenším. Nechybí prolézačky, závěsné a pružinové houpačky, pískoviště, skluzavky, kolotoč, lanová pyramida a pirátská loď. Hřiště na minigolf se rozkládá na 2016 m², má 18 drah. Jezírko s plovárnou odpovídá hygienickým normám díky speciální bezchlórové úpravě, která spočívá ve vícenásobné biologické filtraci a použití UV lamp. Je vhodné pro alergiky i malé děti.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: České údolí, V Lukách
Telefon: 602 486 629

> Komentáře