Přírodní koupaliště Motol | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Přírodní koupaliště Motol

> Otevřeno

červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

3  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V pražském Motole se můžete vykoupat u rybníka, který je napájen Motolským potokem. Koupaliště je vhodné zejména pro děti - není hluboké a má písčité dno. Ideální malé koupaliště je vhodné pro všechny, kdo si v Praze rádi dopřejí iluzi vesnice. Motolský rybník je skryt za houštím keřů, stromů a rákosí jen pár metrů od Motolské nemocnice. Nabízí pozvolný sestup po písčitém dnu a úzký travnatý pruh pláže cca 20x60 m. K dispozici jsou zde nekryté sprchy, malé hřiště a bufet nabízející občerstvení. Na bezpečnost dohlíží plavčík. U rybníku, který je napájen Motolským potokem, je také možnost sportovního vyžití jako například ping-pong, volejbal a dalších her. K dispozici jsou zde převlékárny a WC. Pravá část travnaté pláže je vyhrazena nudistům. Přírodní koupaliště Motol naleznete hned pod nemocnicí, vedle sídliště Homolka. Kvalita vody je pravidelně kontrolována hygienickou službou.

> Otevírací doba

denně 9:30 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5 - Motol
Ulice: Zahradníčkova
Telefon: 603 927 446
E-mail: [email protected]

> Komentáře