Soukromá mateřská školka UNIVERZITKA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Soukromá mateřská školka UNIVERZITKA

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Jsme nově vzniklá soukromá mateřská škola v centru Brna, která se nachází v rodinném domě se zahradou, ve velmi klidném prostředí v blízkosti vily Tugendhat, Schreberových zahrádek a Lužáneckého parku. Mateřská škola Univerzitka je prvním správným krokem do budoucího života všech dětí a nabízí velmi členitý, avšak vyvážený program, který je přizpůsoben každému jedinci individuálně. Vycházíme z potřeb dětí a pracujeme podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Dětem je k dispozici pestrá nabídka dopoledních výchovných a vzdělávacích aktivit a odpoledních volitelných činností. Stále je však ve školce dostatek času na spontánní hry, které děti v tomto věku nejvíce potřebují a které je přirozeně rozvíjí. Využijte naše DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, přijďte se za námi podívat a přesvědčte se, že mateřská škola Univerzitka je pro Vaše děti tím nejlepším, co jim můžete nabídnout! PŘIJÍMÁME DĚTI UŽ OD 2,5 LET PO CELÝ ŠKOLNÍ ROK. Dostanete se k nám ze zastávky Tomanova (tramvaj č. 11), která je vzdálená od školky jen 140 metrů, a nebo ze zastávky Schodová (autobus č. 67) pouhých 10 minut chůze od Univerzitky. Před budovou školky je k dispozici dostatek parkovacích míst pro bezpečné a pohodlné vyzvedávání dětí.

> Otevírací doba

7:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Muchova 24
Telefon: 728 657 193
E-mail: [email protected]

> Komentáře