Penzion Keramika | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion Keramika

Foto: Keramika Děbolín

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Penzion KERAMIKA - ideální pro rodiny s dětmi (odrážedla, postýlky, nočníky, stoličky, jídelní židličky,...) - k dispozici venkovní krytý bazén se slanou vodou - dětské hřiště (uzavřené) - saunový domek s posezením Výtvarná dílna (pro děti i dospěláky) - otevřena každý den téměř neomezeně, od 10 do 16 h. i pro veřejnost. Můžete vyzkoušet různé tvořivé techniky - decoupage, malování keramiky, dřeva, skla a další. Keramický kurz, Výtvarný kurz - možnost objednání kurzu pro děti i dospělé, např. velmi oblíbené točení na kruhu.) Společenské prostory - svatby, narozeniny, oslavy, teambuilding, školení - uzavřený dvůr (posezení, gril, přenosné ohniště) - velká společenská místnost se samoobslužný barem s alko i nealko nápoji (Pánská část většinou ocení naši samoobslužnou pípu s možností čepování piva (Bernard).:) - na každém patře společenská místnost k posezení, hrám, - dětský koutek Stravování: - kuchyňka (možnost nákup v JH, 3 km Kaufland, po - ne 8-22 hod.) - v uzavřeném dvoře posezení, přenosné ohniště a gril - velmi se nám osvědčil dovoz pizzy, těstovinových salátů a jiných z J. Hradce (3 km) vše pro děti: -postýlky, jídelní židličky, odrážedla, nočníky, hračky, atp. půjčovna: - kol a sportovního vybavení, elektrokoloběžky, elektrokola další: - parkování přímo u penzionu - tipy na výlet - prodejna s autorskou originální keramikou (užitková, dekorativní, zahradní) a dárkovými předměty - parkování přímo u penzionu Penzion je obklopen sítí cyklostezek, kulturních a přírodních památek. - město Jindřichův Hradec s krásným historickým centrem a zámkem, který je III. největší v ČR. - Zámky Červená Lhota, Jemčina, Stráž nad Nežárkou. Hrad Landštejn, Jindřichohradecké úzkokolejky - lázeňské město Třeboň a další - krytý bazén a venkovní aquapark v Jindřichově Hradci (3 km), přírodní koupaliště Holná (5 km), Jindřišská pískárna (7 km) Přijeďte strávit dovolenou k nám do jižních Čech - Penzionu Keramika. :)

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Jindřihův Hradec
Ulice: Děbolín 26
Telefon: +420 602476331
E-mail: [email protected]

> Komentáře