Yamaha hudební programy Olomouc a Šternberk | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Yamaha hudební programy Olomouc a Šternberk

Foto: dockyra

> Videogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Na našich pobočkách v Olomouci, Šternberku a okolí nabízíme ve spolupráci s Hudební školou Yamaha Class předškolní hudební programy určené dětem již od 4 měsíců věku. NABÍZÍME TYTO KURZY (na pololetí garantujeme 16 výukových lekcí) PŘEDŠKOLNÍ HUDEBNÍ PROGRAMY: Robátka - 4 až 18 měsíců První krůčky k hudbě – 18 měsíců až 4,5 let Rytmické krůčky - 4 až 6 let Do programů Robátka a První krůčky k hudbě lze přistoupit kdykoliv v průběhu školního roku. Do Rytmických krůčků většinou již přistoupit nelze, pokud je program vyučovaný minimálně měsíc. U všech těchto hudebních programů je přítomen rodič, u nejstarších dětí pak časem rozhodne lektor/ka, jaký přístup v programu zvolí, zda v přítomnosti rodiče či nikoliv. Předškolní hudební programy Yamaha Class usnadní Vašim dětem nástup do školního prostředí děti jsou přirozeně naučené vnímat vyučujícího jako autoritu děti jsou zvyklé na systematickou činnost v kolektivu děti se dokáží lépe soustředit, což je v dnešní době opravdu velký problém a v neposlední řadě děti mnohem lépe vnímají cizí jazyky

> Otevírací doba

dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc a Šternberk
Ulice: Třída Svobody 43/39
Telefon: 775 075 092
E-mail: [email protected]

> Komentáře