Svatošky dětský ráj - aktivní odpočinek pro celou rodinu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Svatošky dětský ráj - aktivní odpočinek pro celou rodinu

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Areál Svatošky dětský ráj je přírodní rodinný areál v údolí řeky Ohře v bezprostřední blízkosti Svatošských skal na místě opředeném dávnými mýty, pro něž si místo oblíbil i věhlasný básník J. W. Goethe. Areál nabízí návštěvníkům, ale především dětem pobyt v čisté překrásné přírodě v těsné blízkosti národní přírodní památky Svatošské skály. Areál je řešen v duchu „souladu s přírodou“. Naleznete zde celodenní relax bez moderní techniky. Všechny atrakce jsou koncipovány tak, aby uspokojili návštěvníky bez ohledu na věk a fyzickou zdatnost. V našem areálu je možno, jako na jediném místě mezi Loktem a Karlovými Vary legálně rozdělat oheň na vyhrazeném ohništi a cokoli si opéct, včetně donesených potravin. V našem lesoparku si můžete udělat piknik v trávě a jen tak odpočívat. Děti se jistě vybouří na obří vzduchové trampolíně - největší v Karlovarském kraji, nebo si zajezdí na indiánských koních. Doufáme, že děti pobaví naše zvířátka v minizoo a všichni si jistě rádi posedí u krbu ve stylovém občerstvení U indiána, nebo na terase s výhledem na řeku Ohři a Výří skály, které nazýváme Hřebenem velkého výhledu. Maminky ocení překrásné dětské hřiště na dohled z terasy občerstvení, kde si mohou vychutnat vynikající kávu. V areálu je možno se ubytovat ve stylových domcích, nebo srubech. Vyjimečnost našeho areálu spočívá v tom, že zde chováme indiánské koně plemene Appaloosa, na kterých se mohou děti i dospělí svézt. I nejmenší děti povozíme na shetlandském poníkovi Lojzovi. Pro odvážné pořádáme kurzy westernového, ale i anglického stylu jízdy. Pro děti připravujeme naučnou stezku, kterou je provede koník Sváťa, maskot našeho areálu. Děti mohou navštěvovat zájmový kroužek se zaměřením na chov koní. Náš areál poskytuje ideální podmínky pro ustájení Vašich koní s tréninkem na jízdárně o rozměrech 25 m x 45 m s pískovým povrchem.

> Otevírací doba

denně 10:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Svatošské skály
Ulice: Svatošské skály
Telefon: 777 977 014
E-mail: [email protected]

> Komentáře