Trampolínový park Jumppark | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Trampolínový park Jumppark

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.6  (34x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

JumpPark Praha je největší trampolínový park ve střední Evropě. Na 700 m2 se v JumpParku v Praze nachází více než 60 trampolín na 4 hřištích. Přijďte si vyzkoušet 3D vybíjenou, zaskákat si na basketbalové koše nebo vyzkoušet různé akrobatické kousky při skocích do pěnové jámy (Foam pit). Využít můžete také halu na Free Jump, kde se nachází více než 30 trampolín na různé skákání. Pro odvážnější skokany se zde nacházejí trampolíny i podél stěn. V rámci hodiny skákání můžete využít jakoukoliv atrakci. Skákejte z trampolíny na trampolínu nebo vyzkoušejte ostatní atrakce v parku jako například spikeball nebo hřiště pro nejmenší návštěvníky. A pokud se vyčerpáte, můžete se občerstvit v našem baru. Nabízíme nealko nápoje, kávu, čaj a nebo Vám připravíme skvělý domácí osvěžující džbánek či Virgin mojito. Během skákání si můžete dát i něco na zub: croissanty, müsli tyčinky nebo banány.

> Otevírací doba

denně 10:00 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 3
Ulice: Na Jarově 2424/2
Telefon: 728 144 357
E-mail: [email protected]

> Komentáře