Dětský svět Méďa | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský svět Méďa

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.7  (54x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dětský svět Méďa se řadí k nejmodernější a největším dětským zábavním parkům v České republice. Vaše dětičky zde naleznou nepřeberné množství atrakcí, k těm nejoblíbenějším patří elektrická autíčka, obří skluzavka, tobogán, bobová dráha, fotbalová aréna, spider věž, čtyř patrová prolézačka, samostatná hračka pro nejmenší apod. Doprovodu ratolestí nabízíme příjemné posezení a nabídku občerstvení v naší kavárně s možností bezplatného Wi-Fi připojení k internetu. Máte v plánu uspořádat narozeninovou oslavu vašich dětiček? Jsme připraveni strávit tento krásný den plný zábavy s Vámi a vynasnažíme se splnit všechna Vaše přání. Narozeninovou oslavu v Dětském světě Méďa Vám můžeme připravit se vším všudy nebo Vám jen pomůžeme. Upřednostňujeme všechna Vaše přání a klademe důraz na individuální přístup. Vstupné PO - Pá dítě 1-15 let 150,-Kč dospělí zdarma Vstupné SO - NE dítě 1-15 let 180,-Kč dospělí zdarma Poloviční vstupné každý den od 17:30 hod Děti od 1 roku do 90 cm výšky sleva 50%

> Otevírací doba

denně 10:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Bohušovice nad Ohří
Ulice: Masarykova ulice (Modro-šedá hala u hlavní silnice vedle autocen
Telefon: 773 877 023
E-mail: [email protected]

> Komentáře