Krev není voda v Paláci Akropolis | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Krev není voda v Paláci Akropolis

> Videogalerie

> Fotogalerie

> Termín

10.11.2019

> Hodnocení

4.6  (5x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Že krev není voda dokazuje již od počátku prosince 2018 šest tatínků a osm dětí, které jsou členové Tanečního studia Light. Pod taktovkou Lenky Tretiagové vzniklo hodinové představení o nejpodstatnějších otázkách našeho lidského štěstí. Představení, které pobaví svou lidskostí, představení, ve kterém se pozná nejeden otec, představení, které je plné tance a úžasných písniček z pera Ondřeje Galušky a Milana Caise. Krev není voda je důkazem toho, jak se i divadlo pro děti dá dělat s vkusem a nápadem. A není náhodou, že i děti z hlediště se na konci zapojí a ukážou svým rodičům pořádnou „Přehlídku špuntů“. To je ostatně jedna z devíti písní, které vycházejí i na samostatném CD. Ostřílené muzikanty doplňují jejich vlastní potomci a ti rozhodně svým tatínkům ostudu nedělají. Zvukově pestrá a precizní deska baví a bude fungovat, i pokud se na představení nedostanete… i když to by byla samozřejmě škoda. „Můj táta, to se jen tak nevidí, to se jen tak nevidí, má paroží, cože?, to jak furt melem, tak je z toho jelen!“, to je jen jeden střípek humorné a sebeironické textařské mozaiky, která brzy zlidoví i u vás doma. Pohádka pro děti od 5let. Režie: Lenka Tretiagová Výprava: Tereza Tretiagová a Milan Cais Choreografie: Dora Sulženko Hoštová Hudba: Milan Cais a Ondřej Galuška Hrají: Michal a David Králíkovi, David Novotný s Anežkou, Milan Cais s Evelínou, Ondřej Galuška s Jáchymem a Radovanem, Richard Fiala s Františkou, Pavel Vagai se Zorou a Rozálie Žižková

> Otevírací doba

16:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 3
Ulice: Kubelíkova 27

> Komentáře