Chata Beata | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Chata Beata

Foto: Dagmar Jakubská

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Chata se nachází v malebném údolí, v klidné části Krkonošského národního parku. Posledních několik kilometrů máte pocit, že přijíždíte na samý kraj světa, nicméně mnoho zajímavých známých i méně známých lokalit máte na dosah, resp. na došlap. Každý apartmán je vybaven koupelnou (sprchový kout, WC, umyvadlo), plnohodnotnou kuchyňkou, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, TV se satelitem a dostatkem úložných prostor, věšáčků apod. Vybavení pro děti - příbory, židle, stolička, vanička, postýlka, nočník, spousta hraček a her. WiFi na celé chatě. V přízemí jsou dvě propojené společenské místnosti. První místnost má bar (pro pořádání oslav, akcí), jídelní stoly a dětský koutek. Druhá společenská místnost je s krbem, obývákovým posezením, velkou TV, satelitem, DVD přehrávačem, DVD tékou, domácím kinem. Lyžárna – každý apartmán má svou uzamykatelnou skříňku na lyže. Místnost pro kola (uzamykatelná), venkovní hračky, sáňky apod. Voda z vlastní studně s prověřenou kvalitou kojenecké vody. Venkovní ohniště s posezením. Přenosný gril. Studánka a potůček :-) V zimě se sáňkuje všude kolem chaty, dětem nikde nehrozí nebezpečí vběhnutí do silnice!

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Horní Maršov
Ulice: Horní Albeřice 7
Telefon: 777819645
E-mail: [email protected]

> Komentáře