Děcka z Brna lyžujó na Príglu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Děcka z Brna lyžujó na Príglu

> Otevřeno

leden, únor, listopad, prosinec

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Naší inspirací jsou malá lyžařská centra v blízkosti měst. Naším hlavním záměrem není konkurovat lyžařským školám v nejbližších lyžařských střediscích, ale nabídnout dostupnou výuku základů lyžování, a tím zjednodušit a zlevnit tuto aktivitu. Vždy se snažíme přizpůsobit lekci možnostem dítěte, ať již fyzickým, nebo psychickým. Instruktoři vedou lekci hravou a nenásilnou formou. 1) individuální lekce: Lekce vhodná pro začátečníky, kteří vyžadují kontaktní přístup… 2) skupinová lekce: Lekce od třech do deseti dětí, vhodná pro pokročilé lyžaře, kteří…. 3) sáňkování: v případě dostatku sněhu a volného místa na sjezdovce máte možnost si za dobrovolný příspěvek za dovoz sněhu zasáňkovat. Na možnost sáňkování se informujte u přítomných instruktorů. Pamatujte, že přednost mají právě lyžaři! 4) jízda na skútru: v případě dostatku sněhu nabízíme i možnost projet se na dětském skútru. Skútr je určen pro děti od 5ti let s nosností 45 kilo a bude v provozu o víkendech.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Přístavní (mezi hotelem Santon a restaurací Jednička)
Telefon:  732 376 239
E-mail: [email protected]

> Komentáře