Aquaškolka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Aquaškolka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

ZÁBAVA PRO DĚTI, POHODA PRO RODIČE! Provoz Aquaškolky každou sobotu (vyjma svátků a prázdnin), od 13.00 do 17.00 hodin. Slogan ZÁBAVA PRO DĚTI, POHODA PRO RODIČE přesně vystihuje záměr Aquaškolky. Děti si užívají vodních radovánek a jejich rodiče bezstarostného pobytu v areálu aquaparku. Aquapark Uh. Hradiště ve spolupráci s Plaveckou školou Uh. Hradiště opět spojily své síly a po dobu trvání školního roku dají příležitost rodičům, aby si sami užili místních služeb, aniž by neustále pozorovali své ratolesti. Dospěláci tak můžou například v zóně 1 kondičně plavat, v zóně 2 trávit čas aktivně na tobogánech nebo odpočinkově ve whirpoolech a v zóně 3 relaxovat. Naopak děti budou mít možnost naučit se správným plaveckým návykům, zábavným vodním hrám a poznají nové kamarády. Hlídání dětí je zařazeno do standardních služeb aquaparku, je poskytováno zcela zdarma a nezatíží tak peněženky rodičů.

> Otevírací doba

dle rozpisu kurzů

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Uherské Hradiště
Ulice: Aquapark Uherské Hradiště, Sportovní 1214
Telefon: 572503054
E-mail: [email protected]

> Komentáře