Lesní mateřská školka Sedmikvítek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lesní mateřská školka Sedmikvítek

Foto: Petra Vaňková

> Otevřeno

leden, únor, březen, duben, květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Provozovatel: Rodinné centrum Essentia, o.s. Zázemí: Máme zahradu s 9 m indiánským týpí a buňkou, v zimě zatím možnost využití vytápěné klubovny. Na zahradě máme vlastnoručně vyrobené pískoviště, ohniště, malou zahrádku, kde si děti pěstují zeleninu a bylinky a různé herní prvky. Děti se starají o dva králíčky. Většinu dne tráví děti s průvodci v přilehlém lese. Stravování: Dbáme na zdravou a pestrou stravu. Svačiny si děti nosí z domova, obědy nám dováží firma Bionea. Lokalita: roh ulice Lhotecká a Na Kvíkalce, Mníšek pod Brdy Kontakt: Petra Vaňková, tel.: 607 743 763, E-mail: [email protected] Web: www.7kvitek.cz Facebook: www.facebook.com/Sedmikvitek Video z naší školky: https://www.youtube.com/watch?v=I0o7-Al-atM V Sedmikvítku pořádáme také příměstské tábory v týdenních turnusech pro předškolní i školní děti. Jeden den v týdnu probíhá program v angličtině, kdy jedna z průvodkyň mluví s dětmi pouze anglicky. Angličtina je v ceně školného. V týmu průvodců máme dva muže. Kromě jednoho dne děti provází vždy dvojice žena – muž. V některé dny nabízíme možnost vyzvedávání dětí v Praze na Smíchovském nádraží. Navštěvujeme s dětmi kulturní akce, farmy, jezdíme na výlety, pořádáme lezecké kroužky a společně s rodiči podnikáme různé aktivity. Organizujeme různé kulturní a vzdělávací akce.

> Otevírací doba

Pondělí až pátek
8 - 16 hodin

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Mníšek pod Brdy
Ulice: Na kvíkalce
Telefon: 774 278 546
E-mail: [email protected]

> Komentáře