Tenisová akademie LTC Modřany 2005 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Tenisová akademie LTC Modřany 2005

> Videogalerie

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.5  (10x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Tenisová akademie LTC Modřany 2005 přijímá nové žáky do své TENISOVÉ AKADEMIE! Přijďte si v březnu s dětmi vyzkoušet úvodní lekci zdarma! LTC Modřany 2005 patří mezi velké pražské tenisové kluby. S výukou tenisu a výchovou talentů v rámci Tenisové akademie LTC Modřany 2005 máme bohaté zkušenosti. V našem klubu působí celá řada zkušených a vzdělaných trenérů 1. a 2. třídy, kteří se nyní starají o více než 300 hráčů od 4 do 18 let a dále pak několik desítek klientů z řad dospělých. Tenisová akademie LTC Modřany 2005 nyní přijímá děti od 4 do 8 let věku. Výuka této nejmenší věkové kategorie probíhá formou MINITENISU – populární a účinnou metodou, při které si děti přirozenou a zábavnou cestou rychle osvojí tenisové základy. Minitenis využívá moderní, pro děti upravené vybavení – především pak menší hřiště, nízké tenisové sítě, malé tenisové rakety a pomalé měkké míče. Děti, které chtějí dále rozvíjet své tenisové dovednosti po dosažení věku 8 let, mají samozřejmě možnost pokračovat v tréninku v navazujících věkových kategoriích, které se již připravují na standardním tenisovém dvorci. Nejlepší hráči a hráčky se plynule zařazují do závodních družstev klubu, která se účastní oficiálních soutěží. Naše žákovská a juniorská družstva patří mezi nejlepší v Praze a hrají nejvyšší soutěže. Výuka nejmenších dětí probíhá dle přání rodičů 1-3 krát týdně ve skupině maximálně 4 dětí. Termíny budou vybrány podle Vašich časových možností. V období letních prázdnin organizuje náš klub několik tréninkových kempů, které probíhají formou příměstských táborů. Lekce minitenisu Tenisové akademie LTC Modřany 2005 je možné v průběhu března zcela nezávazně vyzkoušet. Otestováno a doporučeno maminkami a dětmi z redakce Kamsdětmi.com.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4 - Modřany
Ulice: Komořanská ulice
E-mail: [email protected]

> Komentáře