Místečko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Místečko

Foto: Bára Beránková

> Otevřeno

leden, únor, březen, duben, květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Místečko je zapsaný spolek - nezisková organizace s cílem a hlavní myšlenkou jakéhosi rodinného centra, především s péčí o děti bez přítomnosti rodičů, které se nedostanou do školek, ale také s plánovaným programem pro rodiče na RD, nebo i pravidelným organizováním kroužků, kurzů či workshopů. V Místečku se budeme starat o Vaše děti, které jsou ve věku od 1,5 roku do 6 let (případně individuálně dle dohody i starší nebo mladší).Nejsme školka, ani nemáme ambice se s ní srovnávat. Přesto máme hodně co nabídnout a budeme se snažit vám co nejlépe vyhovět v představách o trávení času vašeho vyvíjejícího se dítěte. Otvíráme v 7.30, končíme v 18.00. V rámci tohoto rozvrhu se můžeme dohodnout na počtu hodin jakkoliv to bude oboustranně možné a výhodné. Rodiče nosí každý den jídlo pro své děti z domova, my jej pečlivě označíme a uchováme v adekvátních podmínkách a dle potřeby jej podáme. Zaručujeme se za stoprocentní dodržování hygienických podmínek v rámci běžného provozu, jen prosím berte na vědomí, že v současném bytě s námi žijí dvě kočičky, Vesmírek a Olívka, které jsou ovšem plně čistotné a zdravé, chvílemi dokonce i přítulné :).

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: José Martího 377/8
Telefon: 608 847 084
E-mail: [email protected]

> Komentáře