Dětský talent | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský talent

Foto: Alice Bochňáková

> Videogalerie

> Termín

01.01.2014 - 31.12.2030

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

V každém dítěti dřímá talent. Někdy stačí otevřít jen jediné dveře, kterými vstoupíme do světa sebepoznání a sebevyjádření. Dětský talent je divadelní studio pro děti a mládež pracující v nově zrekonstruovaném Vršovickém divadle Mana v Praze, který vznikl v roce 2009 z iniciativy herečky a šansoniérky Eriky Deutsch. V rámci Dětského talentu působí dramatické kroužky, divadelní soubor SPEKTÁKL z mladých talentů, organizujeme divadelní dílny pro děti i dospělé. Zaměřujeme se především na autorské divadlo. Naším cílem je, aby každé dítě dostalo možnost být vším čím může, čím chce a čím je, s respektem na ostatní. Jde především o osobnostní rozvoj dětí, jejich kreativity i fantazie, potažmo i rozvoj dramatického talentu i dalších talentů, které děti v sobě objeví. Osvojit si tajemství dokonalé mluvy, řeči těla a hlasu jako nástroje dialogu, komunikace a sebeprezentace. Kromě dramatických schopností se u dětí rozvíjí pozitivní vlastnosti jako jsou trpělivost, nadšení pro společnou práci, práci v týmu, smysl pro povinnost a zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, otevřenost, zvládání strachu a trémy, pomáhá k sebeprezentaci a sebeúctě. Náš koncept je založen na kreativní pedagogice DAMU Ivana Vyskočila, autorském divadle a moderní psychologii, kdy člověk má v sobě nevídané možnosti, pokud je mu dána možnost a svoboda je objevit, projevit se jakkoliv, pokud se naučí pracovat sám se sebou, naučí se vnímat přítomný okamžik, tedy být v tady a teď a přijme zodpovědnost za sebe i celek. Erika Deutsch www.detskytalent.cz

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10
Ulice: Moskevská 34
Telefon: 604 185 631
E-mail: [email protected]

> Komentáře