Chata Měsíček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Chata Měsíček

Foto: penzion Sluníčko***

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Chata Měsíček spolu s Penzionem Sluníčko a Horským hotelem Sepetná je součástí Rekreačního centra Sepetná v Ostravici. Chata nabízí ubytování v malém či velkém apartmá. Malé apartmá v přízemí disponuje manželským lůžkem v jedné ložnici a dvěmi přistýlkami v podobě rozkládacího gauče v ložnici druhé. Ve velkém apartmá v prvním poschodí se nachází dvě oddělené ložnicemi a společným velkým obývacím pokojem, který má díky dvěma rozkládacím pohovkám možnost 4 přistýlek. Apartmá je vybaveno LCD TV se zabudovaným DVD a rádiem, WiFi připojením, telefonem, minibarem, varnou konvicí s hrníčky. V koupelně jsou k zapůjčení ručníky, osušky, župany a pantofle. Jen pár metrů od chaty se nachází koupaliště penzionu Sluníčko s dětským brouzdalištěm, vodními atrakcemi, 2 tobogany a relaxačním venkovním whirlpool, kde mají ubytovaní hosté vstup zdarma. Pro děti je k dispozici venkovní koutek s pískovištěm, prolézkami a skluzavkou, kolotočem, malou horolezeckou stěnou a trampolínu. Díky své poloze uprostřed Beskyd je chata Měsíček ideálním výchozím místem pro turistické a cyklistické trasy, ale i nenáročné procházky do přírody.

> Otevírací doba

otevřeno každý den, mimo Vánoce

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostravice
Ulice: Ostravice 1279
Telefon: 420603852100
E-mail: [email protected]

> Komentáře