Hlídání dětí v MAM Prostor | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hlídání dětí v MAM Prostor

Foto: Kateřina Brychtová

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Mami, dej mi můj prostor! Pokud hledáte pro své dítě vhodné místo, kde se bude moci přirozeně rozvíjet, hýbat se, hrát si, bavit se a cítit se dobře, jste na správné adrese MAM Prostor. Vaše dítě se u nás rozhodně nudit nebude! Zatím co si vaše ratolest bude hrát s ostatními dětmi, vy se můžete nerušeně věnovat své práci ve sdílené kanceláři nebo se rozvíjet na některém z našich kurzů či jen posedět v mini kavárně se svou kamarádkou. V rámci krátkodobého hlídání dětí se naše profesionální chůva stará o bohatý program dětí, kdy společně hrají hry, vyrábí veselé kreativní díla, čtou si pohádky, zpívají písničky a hlavně se hýbou. Při hezkém počasí s mohou hrát na zahradě, která je uzavřená a bezpečná pro děti, vybavená herními prvky pro rozvoj motoriky. Protože víme, že každé dítě je vyjímečné a potřebuje individuální přístup, máme na výběr i různé typy chův. Sami si můžete vybrat třeba babičku s láskyplným přístupem nebo naopak vašemu synovi bude více imponovat mužský vzor v podobě našeho pečovatele. Pokud své dítě chcete od ranného věku učit naslouchat cizím jazykům, u nás si můžete vybrat i rodilé mluvčí s angličtinou, němčinou či francouzštinou. Průběžně pro vás také připravujeme další aktivity pro děti předškolního věku zaměřené na pohyb a kreativu. Veškeré aktuální kurzy najdete v kalendáři akcí.

> Otevírací doba

Pondělí – pátek: 9,00 hod. – 18,00 hod.

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: U Teplárny 3
Telefon: 727 877 199
E-mail: [email protected]

> Komentáře