Školka K2 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Školka K2

Foto: Klub K2

> Otevřeno

leden, únor, březen, duben, květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Školku K2 provozuje obecně prospěšná společnost Klub K2, o.p.s., která od roku 2005 nabízí na Praze 10 podporu rodinám. Provoz Školky K2 je hrazen pouze z finančních prostředků klientů, městská část poskytla školce prostor za vstřícné nájemné, proto je školné nižší než v ostatních soukromých školkách. Školka K2 je určena pro děti od dvou let věku. Nižší počet dětí ve třídě dovoluje a usnadňuje individuální přístup k dětem, jež je všem učitelkám školky K2 vlastní. O 45 dětí rozdělených do dvou oddělení se stará pět kvalifikovaných pedagogických pracovnic s potřebnými osvědčeními a certifikáty. Celkový chod školky zabezpečuje manažerka školky. Školka K2 Olešská je umístěna v budově Základní školy Olešská, kde má v samostatném pavilonu k dispozici tři prostorné světlé místnosti (dvě herny a jídelnu) spolu s hygienickým zázemím. Školka má vlastní zahradu a možnost využití školní tělocvičny. Stravu odebírá ze školní jídelny Olešská, která pro ni kromě obědů připravuje i dopolední a odpolední svačiny. Školka K2 pracuje podle projektu „Rosteme s přírodou“, jenž je navíc podpořen řadou doprovodných aktivit (například dlouhodobou spoluprací s Lesy ČR, a. s., nebo divadelními představeními pro děti s přírodní tematikou). Školka K2 se rovněž v rámci Klubu K2 podílí na realizaci některých originálních projektů (naučná stezka Zahrada ve městě, stálá venkovní expozice velkoformátových fotografií Neviditelní sousedé či revitalizace školní zahrady Zahrada objevů). Cílem programu je všeobecný rozvoj dítěte, osvojení si základních hodnot, na nichž je založena naše společnost, získání pocitu sounáležitosti s přírodou, to vše s hlubším individuálním přístupem. Vedeme děti ke vzájemné ohleduplnosti, k toleranci k ostatním lidem, učíme je žít společně s ostatními, chránit vlastní zdraví, přírodu a životní prostředí, to vše v úzké spolupráci s rodinou. Ve Školce K2 si hrajeme i o prázdninách. Děti, vydejte se s námi za dinosaury, do pohádky nebo do cirkusu. Ve Školce K2 nabízíme letní pobyt všem dětem od 3 do 7 let. Naše prázdninová školka probíhá celé léto v týdenních tematických blocích. S dětmi si nejen hrajeme, ale společně rosteme. Rozvíjíme: tělesnou zdatnost, smyslové vnímání, umění komunikace, zlepšujeme postřeh, podporujeme tvořivost atd. S námi se o prázdninách nudit nebudete. Těšíme se na vás. Cena: Týdenní program, včetně stravy, 2 000Kč. Více na www.klubk2.cz

> Otevírací doba

od 7:30 do 17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10 - Skalka
Ulice: Olešská 18/2222
Telefon: 777 261 322
E-mail: [email protected]

> Komentáře