Restaurace Palma | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Restaurace Palma

Foto: Monika Bernardová

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Příjemné moderní prostory kam můžete přijít posedět na točené plzeňské pivo, vynikající víno nebo kávu zn. Cosmai. Z občerstvení nabízíme vlastní pizzu, hamburgery, sendviče a saláty, vynikající dezerty, v sezoně grilované speciality. Děti budou spokojené v zahradě s prolézačkami, které jsou nově upravené dle bezpečnostních norem EU. Pokud milujete hudbu, přijďte se odreagovat o víkendu, kdy Vám naši DJové zahrají hity dle Vašeho přání a také staré dobré 80. a 90. léta. Pro hudební fajnšmekry tu máme 1x měsíčně vystoupení saxofonisty René Juniora, který doprovází DJ Martineze - atmosféra k nepopsání :-) Přijďte s přáteli, obchodním partnerem nebo rodinou, vždy to bude ta správná volba. Prostorná restaurace je vhodná k pořádání větších i menších akcí, firemních večírků, prezentací, rodinných oslav, sledování sportovních zápasů. V létě se dění soustředí na venkovní terasu zasazenou do zahrady se vzrostlými stromy. Terasa je částečně zastřešena. Od jara do podzimu grilujeme steaky a různé speciality. Děti zveme od května do září na pravidelné Dětské dny. Moderní prolézačky v zahradě je možné využívat za každého počasí. Zahradu s udírnou a grilem je možné využít pro soukromé a firemní akce. Kapacita je 210 míst, 60 míst je zastřešených a 150 pod velkými slunečníky. Druhá polovina našeho podniku je zasvěcena zábavě. Můžete si zahrát kulečník, pool, stolní fotbálek, šipky, poslouchat svou oblíbenou hudbu z jukeboxu. Wifi free. Prostory jsou klimatizovány. Máme rádi rodinnou a pohodovou atmosféru a tak věříme, že budete u nás spokojeni a budete se rádi vracet.

> Otevírací doba

Pondělí - Čtvrtek 14:00 - 24:00
Pátek - Sobota 14:00 - 04:00
Neděle 14:00 - 24:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Kutná Hora
Ulice: Krátká 13
Telefon: 6086056012
E-mail: [email protected]

> Komentáře