Klub K2 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Klub K2

Foto: Klub K2

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Klub K2, o.p.s. poskytuje komplexní podporu rodinám s dětmi. Vytváří bezpečné prostředí pro rodiny, pomáhá sladit rodinný a pracovní život rodičům malých dětí. Cílem našich projektů je zdravý a harmonický rozvoj rodiny, posilování rodičovských kompetencí, prevence rodinných a partnerských krizí. Nabízíme komplexní provázaný systém profesionální péče o dítě, v jehož rámci provozujeme na území Prahy 10 rodinné centrum a školku pro děti již od 2 let. Zajišťujeme vzdělávání chův a pečovatelek o děti i o seniory. Pořádáme komunitní akce, přednášky. Pomáháme v tíživých situacích – poskytujeme poradenství. Činnost Klubu K2 Profesionální péče o dítě: Kroužky pro rodiče s dětmi od 2 měsíců do 6 let Dětský klub- dopoledne bez maminek pro děti od 2 let Kroužky pro dět Školka Rozvoj sociálních dovedností pro dospívající a dospělé Vzdělávání a rozvoj: Rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách se zaměřením na péči o děti Rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách se zaměřením na péči o děti Kvalifikační zkoušky pro chůvy dle NSK Program Asociace chův Semináře pro odborníky Kurz podnikání v sociálních službách Poradenství: Právní Sociální Personalistické Psychomotorické Logopedické Komunitní akce: projekt Zahrada ve městě Tematické akce např. Mikuláš, Masopust atd. Přednášky pro rodiče Pořádání dětských oslav Odpolední herna Služby pro firmy: Umístění dětí zaměstnanců firmy ve Školce K2 Zajištění péče o děti během firemní akce On-line odborné poradenství pro rodiče Realizace firemních školek Poradenství při vyhledávání kvalitní péče o děti 0 – 6 let Analýza prorodinných opatření zaměstnavatele

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10 - Zahradní město
Ulice: Ostružinová 2933/9
Telefon: 723 824 703
E-mail: [email protected]

> Komentáře